SOLO festiwal jest nową inicjatywą na Dolnym Śląsku. Koncerty mają na celu wytworzenie niepowtarzalnego kameralnego klimatu i umożliwienie bliskiego kontaktu z solistą podczas koncertów. Krótkie objaśnienia wykonawcy przybliżą program koncertu oraz specyfikę gry na instrumentach. Założeniem SOLO festiwalu jest zaproszenie solistów reprezentujących zróżnicowane gatunki muzyki z wielu kręgów kulturowych.

listopad 2013

Podróż do wnętrza siebie

Michał Zator (harfa celtycka, śpiew)


Koncerty Michała Zatora, to unikatowa możliwość zetknięcia się z oryginalnym, autorskim repertuarem wokalno-instrumentalnym artysty, a także podróży poprzez świat muzyki klasycznej i filmowej, tej znanej i lubianej, w specjalnych harfowych aranżacjach artysty. To doskonała kombinacja dla zróżnicowanej publiczności. Ambitnie, rozrywkowo, relaksacyjnie, refleksyjnie. Artysta poza przybliżeniem słuchaczom bardzo zróżnicowanego repertuaru zaprasza w swoistą "podróż do wnętrza siebie", okraszając każdą z kompozycji słowem wstępnym, adekwatnym do utworu, mającym skłonić do refleksji i tym samym głębszej percepcji sztuki.

 • 08.11

  piątek
  godz. 18:00

  Środa Śląska

  Kościół p.w. NMP
  ul. Krucza/Legnica

 • 09.11

  sobota
  godz. 18:00

  Żmigród

  Baszta przy zepole pałacowo-parkowym

 • 10.11

  niedziela
  godz. 16:00

  Bolesławiec

  Rynek, Ratusz, Pałac Ślubów

 • 14.11

  czwartek
  godz. 18:00

  Zamek Książ w Wałbrzychu

  Sala Maksymiliana

 • 16.11

  sobota
  godz. 18:00

  Trzebnica

  Sala Konferencyjna Startostwa Powiatowego
  ul. Leśna 1

 • 17.11

  niedziela
  godz. 17:00

  Głogów

  "Pod Starym Głogiem" Restauracja w Ratuszu
  ul. Rynek 10

 • 18.11

  poniedziałek
  godz. 18:00

  Wrocław

  Zakład Narodowy im. Ossolińskich, refektarz
  ul. Szewska 37 wejście od Zaułka OssolińskichMichał Zator - najprawdopodobniej jedyny harfista w Polsce i jeden z niewielu na świecie, który wykonuje na harfie autorski repertuar akompaniując sobie do śpiewu. Wielokrotnie zapraszany do współpracy przez polskie filharmonie. Półfinalista piątej edycji programu "Mam Talent". W swoim repertuarze posiada kompozycje klasyczne i autorskie, inspirowane muzyką celtycką i literaturą fantasy.